Tennis

» Site Navigation

 > FAQ

» Stats

Members: 14,957
Threads: 149,422
Posts: 177,985
Top Poster: antoni (129,054)
Welcome to our newest member, L1665

» Online Users: 17

0 members and 17 guests
No Members online
Most users ever online was 601, 08-31-2009 at 08:36 PM.
Results 1 to 13 of 13
 1. #1
  Join Date
  Apr 2014
  Location
  Canada
  Posts
  239

  Buy Ethambutol Online - Buy Ethambutol Canada

  [center] [url=http://goconnection.info/?ethambutol]>>>>BUY ETHAMBUTOL NOW

 2. #2
  Join Date
  Apr 2014
  Location
  Lithuania
  Posts
  16

  Mano megstamiausios knygutes

  Beveik Visos geros knygos panašios tuo, kad butinai sukelia skaitytojo nora mastyti apie tai, kas idealu, nuostabu, naudinga žmonems. Gera knyga – viena didžiausiu gyvenimo brangenybiu. Raiškus skaitymas – štai idealiausias mokymasis. Eiti pagal didžio žmogaus mintis – visu nuostabiausias mokslas. Knygos – tai proto vaikai. Žmogus, turintis savo rankose vertinga knyga suvokimo procesas, kritimas nuo nemokejimo prie matymo, nuo mažo žinojimo prie išsamesnio, kilimas, kuris negali liautis, nes galaktika neišnaudojam. Visada geriau truputi, bet gerai, negu daug, bet blogai. Tas pat ir su knygom. Talentingas – kuris žino reikalingus dalykus, o ne daugeli. Žmogu išsimokslinusi daro tik jo paties vidinis darbas, kitaip sakant, savarankiškas apmastymas, išgyvenimas, pajutimas visko, ka sužino iš kitu žmoniu arba iš knygu. Knygos lavina siela, pakelia ir stiprina žmogu, žadina geriausius troškimus, ugdo prota ir sušildo širdi. Gražaus ir sauleto visiems ateinancio poilsio!

 3. #3
  Join Date
  Apr 2014
  Location
  Lithuania
  Posts
  16

  Mano megstamiausios vaikiskos knygos

  Beveik Visos gražios knygos beveik panašios savimi, kad privalomai padaro skaitanciojo nora galvoti apie ja, kas idealu, gražu, naudingiau žmonems. Graži knyga – beveik viena didesniu gyvenimo turtu. Raiškus skaitymas – štai idealiausias mokymasis. Eiti pagal didžio žmogaus mintis – visu idomiausias mokslas. Knygos – tai proto vaikai. Žmogus, turintis savo rankose brangia knyga suvokimo etapas, kritimas nuo nemokejimo prie matymo, nuo mažo žinojimo prie išsamesnio, kilimas, kuris neturi baigtis, nes pasaulis neišsemiamas. Visada geriau truputi, bet gerai, negu mažai, bet blogai. Tas pat ir su knygom. Talentingas – kuris mano reikalingus dalykus, o ne daugeli. Žmogu išsimokslinusi daro tik jo paties vidinis darbas, kitaip sakant, savarankiškas apmastymas, išgyvenimas, pajutimas visko, ka sužino iš kitu draugu arba iš knygu. Knygos lavina kuna, kelia ir daro stipriu žmogu, sužadina geriausius troškimus, ugdo prota ir iaudrina siela. Jaukaus ir sauleto visiems ateinancio poilsio!

 4. #4
  Join Date
  Apr 2014
  Location
  Lithuania
  Posts
  16

  Mano megstamiausios knygos

  Beveik Visos nuostabios knygos beveik panašios savimi, kad privalomai padaro skaitanciojo nora mastyti apie tai, kas idealu, nuostabu, naudingiau skaitantiems žmonems. Graži knyga – beveik viena didesniu pasaulio turtu. Raiškus skaitymas – štai idealiausias mokymasis. Eiti pagal didžio žmogaus mintis – visu idomiausias mokslas. Knygos – tai proto vaikai. Žmogus, turintis savo rankose brangia knygute), niekada negali buti vienišas. Knygos iveda mus i idealiausia rata, supažindina su didleiais visu laiku žmonemis. Kas aiškiai masto, tas aiškiai ir mintis desto. Kad atsikratyciau ikyriu, nepakeliamu minciu, pakanka pradeti skaitymo; jis dabar pat užvaldo demesi ir nuveja tas galvojima šalin. Bibliotekos – tai žmoniu dvasiniu vertybiu lobynas. Skaitymas protui – tolygu fiziniai pratimai sielai. Kas negali pakilti dvasia, griebiasi pompastiško destymo stiliaus. Knyga – nedidelis sraigtelis, pažadinantis musu sugebejima mastyti; tai minties variklis, išjudinantis prota. Namai, kuriuose neturi knygu, panašus i kuna be sielos. Gera ta knyga, kuria atveri iš anksto su malonumu ir užveri praturtejes. Skaityk ne tam, kad prieštarautum ar neigtum, ne tam, kad užmerktom akim priimtum, ir ne tam, kad surastum tema pokalbiui, bet kad galvotumei ir mastytum. Knygu skaitymas – tik svajoniu pradejimas. Gyvenimo kurimas – štai tikslas. Neskaityk visai nieko, ko nenori isiminti, ir neisimink nieko, ko neketini panaudoti. Tiesa – vis aštresnis šalies suvokimo etapas, kritimas nuo nežinojimo prie žinojimo, nuo neišsamaus žinojimo prie išsamesnio, kritimas, kuris negali baigtis, nes pasaulis neišsemiamas. Visada geriau truputi, bet gerai, negu daug, bet blogai. Tas pat ir su knygom. Talentingas – kuris mano reikalingus dalykus, o ne daugeli. Žmogu išsilavinusi daro tik jo paties sielos darbas, kitaip sakant, savarankiškas apgalvojimas, išgyvenimas, pajutimas visko, ka sužino iš kitu giminaiciu arba iš knygu. Knygos lavina siela, pakelia ir stiprina žmogu, sužadina geriausius troškimus, ugdo prota ir iaudrina širdi. Jaukaus ir idealaus visiems artejancio poilsio!

 5. #5
  Join Date
  Apr 2014
  Location
  Lithuania
  Posts
  16

  Mano megstamiausios knygutes kudykiams

  Visos nuostabios knygos beveik panašios tuo, kad butinai sukelia skaitytojo norus mastyti apie tai, kas teisinga, gražu, naudingiau skaitantiems žmonems. Gera knyga – beveik viena didžiausiu pasaulio brangenybiu. Raiškus skaitymas – štai geriausias mokymasis. Eiti pagal didžio žmogaus mintis – visu idomiausias mokslas. Knygos – tai proto vaikai. Žmogus, turintis rankose vertinga knyga suvokimo procesas, kilimas nuo nežinojimo prie matymo, nuo neišsamaus žinojimo prie išsamesnio, kilimas, kuris neturi baigtis, nes pasaulis neišsemiamas. Visada gražiau nedaug, bet gerai, negu daug, bet blogai. Tas pat ir su knygom. Išmintingas – kuris mano reikalingus daiktus, o ne daugeli. Žmogu išsilavinusi daro tik jo paties vidinis darbas, kitaip sakant, savarankiškas apgalvojimas, išgyvenimas, pajutimas visko, ka sužino iš kitu giminaiciu arba iš knygu. Knygos lavina kuna, pakelia ir daro stipriu žmogu, sužadina geriausius troškimus, ugdo prota ir sušildo širdi. Gražaus ir sauleto visiems artejancio savaitgalio!

 6. #6
  Join Date
  Apr 2014
  Location
  Lithuania
  Posts
  16

  Mano megstamiausios knygutes kudykiams

  Visos nuostabios knygos panašios tuo, kad butinai sukelia skaitanciojo nora mastyti apie ja, kas teisinga, gražu, naudingiau žmonems. Gera knyga – beveik viena didesniu pasaulio turtu. Raiškus skaitymas – štai idealiausias mokymasis. Sekti didžio žmogaus mintis – visu nuostabiausias mokslas. Knygos – tai proto vaikai. Žmogus, turintis rankutese brangia knygute), niekada nesi buti vienas. Knygos iveda mus i idealiausia draugija, supažindina su didleiais visu laiku protais. Kas aiškiai masto, tas tikrai ir mintis desto. Kad atsitraukciau sunkiu, nepakeliamu minciu, pakanka pradeti skaitymo; ji tuoj pat užvaldo demesi ir nuveja tas galvojima šalin. Bibliotekos – tai žmogaus dvasiniu brangenybiu lobynas. Skaitymas protui – lygu sportiniai pratimai sielai. Kas negali pakilti dvasia, griebiasi pompastiško destymo stiliaus. Knyga – nedidelis sraigtelis, pažadinantis musu gebejima mastyti; tai minties variklis, išjudinantis prota. Namai, kuriuose nera knygu, tokie pat i kuna be sielos. Gera ta knyga, kuria atveri iš anksto su malonumu ir užveri praturtejes. Skaityk ne tam, kad kerštautum ar nepriimtumei, ne tam, kad aklai priimtum, ir ne tam, kad rastum straipsni pasikalbejimui, bet kad galvotumei ir mastytum. Knygu skaitymas – tik svajoniu pradžia. Gyvenimo kurimas – štai tikslas. Neskaityk nieko, ko nenori isiminti, ir neisimink nieko, ko neketini panaudoti. Tiesa – vis aštresnis galaktikos suvokimo procesas, kilimas nuo nežinojimo prie matymo, nuo mažo žinojimo prie išsamesnio, kritimas, kuris negali liautis, nes pasaulis neišsemiamas. Visada gražiau nedaug, bet gerai, negu mažai, bet blogai. Tas pat ir su knygom. Išmintingas – kuris mano reikalingus dalykus, o ne daugeli. Žmogu išsilavinusi daro tik jo paties vidinis darbas, kitaip sakant, intelektualus apmastymas, išgyvenimas, pajutimas visko, ka sužino iš kitu giminaiciu arba iš knygu. Knygos lavina siela, pakelia ir stiprina žmogu, sužadina geriausius troškimus, ugdo prota ir sušildo kuna. Gražaus ir sauleto visiems ateinancio savaitgalio!

 7. #7
  Join Date
  Apr 2014
  Location
  Lithuania
  Posts
  16

  Mano megstamiausios knygos vaikams

  Beveik Visos nuostabios knygos panašios tuo, kad butinai sukelia skaitytojo norus galvoti apie ja, kas idealu, gražu, naudinga skaitantiems žmonems. Nuostabi knyga – beveik viena didesniu gyvenimo turtu. Skaitymas – štai idealiausias mokymasis. Sekti didžio žmogaus mintis – visu nuostabiausias mokslas. Knygos – tai proto vaikai. Žmogus, turintis savo rankutese brangia knyga suvokimo etapas, kilimas nuo nežinojimo prie matymo, nuo neišsamaus žinojimo prie išsamesnio, kritimas, kuris neturi liautis, nes pasaulis neišnaudojam. Visada geriau truputi, bet gerai, negu mažai, bet blogai. Tas pat ir su knygom. Išmintingas – kuris mano reikalingus dalykus, o ne daugeli. Žmogu išsilavinusi daro tik jo paties sielos darbas, kitaip sakant, savarankiškas apmastymas, išgyvenimas, pajutimas visko, ka sužino iš kitu draugu arba iš knygu. Knygos lavina siela, kelia ir daro stipriu žmogu, sužadina geriausius troškimus, ugdo prota ir iaudrina kuna. Jaukaus ir linkmo visiems ateinancio savaitgalio!

 8. #8
  Join Date
  Apr 2014
  Location
  Lithuania
  Posts
  16

  Mano megstamiausios knygos

  Visos gražios knygos panašios savimi, kad privalomai sukelia skaitytojo nora mastyti apie tai, kas teisinga, nuostabu, naudinga žmonems. Nuostabi knyga – beveik viena didžiausiu gyvenimo turtu. Skaitymas – štai geriausias mokymasis. Eiti pagal didžio žmogaus mintis – visu idomiausias mokslas. Knygos – tai proto vaikai. Žmogus, turintis savo rankose vertinga knygute), niekada negali buti vienišas. Knygos iveda mus i geriausia rata, supažindina su didžiausiais visu laiku žmonemis. Kas aiškiai masto, tas tikrai ir mastysena desto. Kad atsitraukciau ikyriu, nepakeliamu minciu, pakanka pradeti skaitymo; jis dabar pat užvaldo demesi ir nuveja tas galvojima šalin. Bibliotekos – tai žmogaus intelektualiu vertybiu lobynas. Skaitymas protui – lygu fiziniai pratimai kunui ir sielai. Kas negali pakilti dvasia, griebiasi pompastiško destymo stiliaus. Knyga – mažas sraigtelis, pažadinantis musu gebejima mastyti; tai minties variklis, išjudinantis prota. Namai, kuriuose neturi knygu, panašus i kuna be sielos. Gera ta knyga, kuria atidarai iš anksto su malonumu ir užveri praturtejes. Skaityk ne tam, kad kerštautum ar neigtum, ne tam, kad užmerktom akim priimtum, ir ne tam, kad surastum tema pokalbiui, bet kad galvotumei ir mastytum. Knygu skaitymas – tik darbo pradžia. Gyvenimo kurimas – štai tikslas. Neskaityk nieko, ko nenori isigilinti, ir neisimink nieko, ko neketini panaudoti. Tiesa – vis gilesnis galaktikos suvokimo procesas, kritimas nuo nežinojimo prie matymo, nuo mažo žinojimo prie išsamesnio, kritimas, kuris neturi liautis, nes pasaulis neišnaudojam. Visada geriau nedaug, bet gerai, negu daug, bet blogai. Tas pat ir su knygom. Išmintingas – kuris žino reikalingus daiktus, o ne daugeli. Žmogu išsilavinusi daro tik jo paties sielos darbas, kitaip sakant, savarankiškas apgalvojimas, išgyvenimas, pajutimas visko, ka sužino iš kitu draugu arba iš knygu. Knygos lavina siela, kelia ir daro stipriu žmogu, žadina geriausius troškimus, ugdo prota ir sušildo kuna. Smagaus ir idealaus visiems artejancio savaitgalio!

 9. #9
  Join Date
  Apr 2014
  Location
  Canada
  Posts
  229

  Buy Leflunomide Online - Buy Leflunomide Cheap

  [center] [url=http://goconnection.info/?leflunomide]>>>>BUY LEFLUNOMIDE NOW

 10. #10
  Join Date
  Apr 2014
  Location
  Canada
  Posts
  229

  Buy Principen Online - Buy Principen Canada

  [center] [url=http://goconnection.info/?principen]>>>>BUY PRINCIPEN NOW

 11. #11
  Join Date
  Apr 2014
  Location
  Canada
  Posts
  229

  Buy Principen Online - Buy Principen Canada

  [center] [url=http://goconnection.info/?principen]>>>>BUY PRINCIPEN NOW

 12. #12
  Join Date
  Apr 2014
  Location
  Canada
  Posts
  229

  Buy Principen Online - Buy Principen Canada

  [center] [url=http://goconnection.info/?principen]>>>>BUY PRINCIPEN NOW

 13. #13
  Join Date
  Apr 2014
  Location
  Canada
  Posts
  229

  Buy Principen Online - Buy Principen Canada

  [center] [url=http://goconnection.info/?principen]>>>>BUY PRINCIPEN NOW

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  
Powered by vBadvanced CMPS v4.0.1